Mirosław Brejwo- zarządzanie czasem i efektywność osobista | O mnie
619
page-template-default,page,page-id-619,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-content-sidebar-responsive,columns-4,qode-theme-ver-13.0,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.4,vc_responsive

Nazywam się Mirosław Brejwo. Jestem psychologiem i trenerem zarządzania czasem.

Swoje pierwsze szkolenie przeprowadziłem 11 lat temu.  Od tego czasu jako trener i prelegent spędziłem na salach szkoleniowych, wykładowych i konferencyjnych (ale także pracując indywidualnie zgodnie z podejściem skoncentrowanym na rozwiązaniach – TSR) kilka tysięcy godzin. Współpracowałem z firmami, jednostkami administracyjnymi oraz uczelniami.

Aby nie zamknąć się w oderwanym od rzeczywistości świecie szkoleń – zdobywałem również doświadczenie w pozaszkoleniowych działaniach związanych między innym z marketingiem czy zarządzaniem projektami.

Miałem przyjemność wypowiadać się w roli eksperta na tematy związane ze skutecznością zarówno dla magazynów wielkonakładowych (np. „Gazeta Wyborcza”), jak i wysoce specjalistycznych (np. „Na wokandzie” – kwartalnik Ministerstwa Sprawiedliwości). Z wykształcenia jestem psychologiem, trenerem i prawnikiem

W swoich szkoleniach koncentruję się na przedstawianiu praktycznych, sprawdzonych rozwiązań, które ułatwiają Uczestnikom osiąganie ich celów. Kładę też nacisk na tworzenie dla każdej osoby biorącej udział w zajęciach, łatwego do wdrożenia planu wprowadzania ulepszeń  zaraz po szkoleniu.

Szkoliłem m.in.: Klaveness, Muehlhan, Narodowe Centrum Badań i Rozwoju, Sprint, Bank BGŻ, Wyższa Szkoła Zarządzania, Sąd Apelacyjny w Gdańsku, Gdańska Wyższa Szkoła Humanistyczna.