Mirosław Brejwo- zarządzanie czasem i efektywność osobista | Firma szkoleniowa mBrejwo Group
925
page-template-default,page,page-id-925,qode-listing-1.0.1,qode-social-login-1.0,qode-news-1.0.2,qode-quick-links-1.0,qode-restaurant-1.0,woocommerce-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-content-sidebar-responsive,columns-4,qode-theme-ver-16.7,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.4,vc_responsive

Zyskaj na czasie

logombrejwoFirma specjalizuje się w szkoleniach i wykładach z obszaru zarządzania czasem i efektywności osobistej (motywacja, radzenie sobie ze stresem, osiąganie celów).

Głównym projektantem wszystkich szkoleń jest Mirosław Brejwo. W swoich szkoleniach kładzie szczególny nacisk na wdrażanie metod, przynoszących wymierne korzyści i dających się od razu wprowadzić w życie przez uczestników zajęć.

Posiadamy ofertę gotowych szkoleń, realizowanych zarówno dla grup otwartych jak i zamkniętych. Oczywiście przygotowujemy także szkolenia projektowane indywidualnie dla konkretnych przedsiębiorstw i instytucji, w oparciu o dokładną analizę potrzeb i oczekiwań.

Dodatkowe informacje:

Mirosław Brejwo     Szkolenia     Kontakt