Pracuję z ludźmi, którzy czują się przytłoczeni wyzwaniami zawodowymi lub osobistymi, oraz tymi, którzy chcieliby poprawić swoją skuteczność i poczucie zadowolenia z życia. Pomagam podjąć decyzje i zaplanować zmiany, których celem jest osiągnięcie założonej poprawy oraz zadbać o jej trwałość. Ważne jest dla mnie bazowanie na technikach mających solidne naukowe podstawy.

 

Z wykształcenia jestem psychologiem (od szesnastu lat) i prawnikiem, ukończyłem m.in. trenerskie studia podyplomowe, kurs mediacji oraz terapii skoncentrowanej na rozwiązaniach. Przeprowadziłem kilka tysięcy godzin poradnictwa indywidualnego i szkoleń. Wiedzę i doświadczenie wykorzystuję, także pracując z osobami stosującymi oraz doznającymi przemocy.

 

Miałem przyjemność wypowiadać się w roli eksperta na tematy związane z psychologią i efektywnością osobistą zarówno dla magazynów wielkonakładowych (np. “Gazeta Wyborcza”), jak i wysoce specjalistycznych (np. „Na wokandzie”). Tworzę podcast “Psychologia, którą warto znać”

 

 

Szkoliłem i prowadziłem zajęcia m.in. dla Klaveness, Muehlhan, Narodowego Centrum Badań i Rozwoju, Uniwersytetu Gdańskiego, Powiatowych Centrów Pomocy Rodzinie, Interlogos, Sprint, Banku BGŻ, Wyższej Szkoła Zarządzania/Wyższej Szkoła Zdrowia, Sądu Apelacyjnego w Gdańsku, Gdańskiej Wyższej Szkoła Humanistyczna, GWP, Fundacji Pro Europa, Biura Podróży Itaka.