Miroslaw brejwo psycholog

Nazywam się Mirosław Brejwo. Jestem psychologiem i trenerem zarządzania czasem.

Swoje pierwsze szkolenie przeprowadziłem 11 lat temu.  Od tego czasu jako trener i prelegent spędziłem na salach szkoleniowych, wykładowych i konferencyjnych (ale także pracując indywidualnie zgodnie z podejściem skoncentrowanym na rozwiązaniach – TSR) kilka tysięcy godzin. Współpracowałem z firmami, jednostkami administracyjnymi oraz uczelniami.

Aby nie zamknąć się w oderwanym od rzeczywistości świecie szkoleń – zdobywałem również doświadczenie w pozaszkoleniowych działaniach związanych między innym z marketingiem czy zarządzaniem projektami.

Miałem przyjemność wypowiadać się w roli eksperta na tematy związane ze skutecznością zarówno dla magazynów wielkonakładowych (np. “Gazeta Wyborcza”), jak i wysoce specjalistycznych (np. „Na wokandzie” – kwartalnik Ministerstwa Sprawiedliwości). Z wykształcenia jestem psychologiem, trenerem i prawnikiem

W swoich szkoleniach koncentruję się na przedstawianiu praktycznych, sprawdzonych rozwiązań, które ułatwiają Uczestnikom osiąganie ich celów. Kładę też nacisk na tworzenie dla każdej osoby biorącej udział w zajęciach, łatwego do wdrożenia planu wprowadzania ulepszeń  zaraz po szkoleniu.

Szkoliłem m.in.: Klaveness, Muehlhan, Narodowe Centrum Badań i Rozwoju, Sprint, Bank BGŻ, Wyższa Szkoła Zarządzania, Sąd Apelacyjny w Gdańsku, Gdańska Wyższa Szkoła Humanistyczna.

FAKTY I SZCZEGÓŁY

WYKSZTAŁCENIE

WYKSZTAŁCENIE

Psychologia i prawo (Uniwersytet Gdański), studia podyplomowe “Train the trainers”, Terapia Skoncentrowana na Rozwiązaniach – I st., SPPwR.
FIRMY I INSTYTUCJE

FIRMY I INSTYTUCJE

Klaveness, Muehlhan, Narodowe Centrum Badań i Rozwoju, Sprint, Bank BGŻ, Sąd Apelacyjny, Powiatowe Centra Pomocy Rodzinie, Ośrodki Pomocy Społecznej, Itaka.
DOŚWIADCZENIE SZKOLENIA

DOŚWIADCZENIE SZKOLENIA

Klika tysięcy godzin szkoleń i wykładów z zakresu praktycznego wykorzystania psychologii, w tym efektywności osobistej. Doświadczenie w pracy z różnorodnymi grupami uczestników.
ZAJĘCIA NA UCZELNIACH

ZAJĘCIA NA UCZELNIACH

Uniwerstytet Gdański (“Zarządzanie czasem i osiąganie celów” dla studentów IV i V roku psychologii), Wyższa Szkoła Zarządzania, Sopocka Szkoła Wyższa, GWSH.
DOŚWIADCZENIE PRACA INDYWIDUALNA

DOŚWIADCZENIE PRACA INDYWIDUALNA

Kilka tysięcy godzin indywidualnych konsultacji i treningów psychologicznych m.in. poprawa efektywności osobistej, jakości życia, zarządzanie emocjami, też z os. stosującymi przemoc.
GŁÓWNE OBSZARY DZIAŁANIA

GŁÓWNE OBSZARY DZIAŁANIA

Psychologia efektywności osobistej (i szczęścia).

Praca z osobami stosującymi przemoc.

DOŚWIADCZENIE INNE OBSZARY

DOŚWIADCZENIE INNE OBSZARY

Wypowiedzi dla mediów na temat efektywności osobistej, badania i analizy, zarządzanie projektami (w tym UE), organizacja konferencji, działania marketingowe i sprzedażowe.
CIEKAWOSTKI

CIEKAWOSTKI

Wiek: 35 lat i rośnie.

Wzrost: 193 cm i raczej bez zmian.

Jestem z Pszczółek.